Zamanın nabzında.

Ürün dünyamıza giden yol.

FÖRCH' ün E-business çözümleri, en kısa sürede dijital bilgi ¬teknolojileri kullanarak kârlı bilgi, iletişim ve işlem katma değerini artırmak için tasarlanmıştır.

Dilerseniz FÖRCH alışverişinizi İnternet veya akıllı telefon uygulaması üzerinden günün her saatinde yapabilirsiniz. Arayüzü kolay olduğu için birkaç tıklama ile aradığınız ürüne, ayrıca bütün önemli ve güncel ürün bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Onay akışı, sipariş şablonları, teslimat adresi yönetimi veya araç ve maliyet yönetimi sayısız entegre işlevlerinden bazılarıdır. Bunlar sayesinde sipariş işlemi de kolaylaşır. FÖRCH İnternet mağazasında ayrıca siparişlerinizi tarama yoluyla¬ hızlı ve rahat verebilirsiniz. Böylece talebiniz tek tuşla bize ulaşır ve hemen işleminiz başlatılır.

E-Tedarik: Size özel çözümler.

Dilerseniz elektronik satın alma işleminizi, size özel E-¬tedarik çözümü ile destekleyebiliriz. İstediğiniz ürün bilgilerini size BMEcat gibi yaygın formatlarda ve eCl@ss ya da E-tedarik portallarına göre sunuyoruz. Verilerin müşteriye özel işlenmesi bizim için bir standarttır.