Zanaat el emeği gerektirir.

FÖRCH ile C- parça yönetimi.

C parçalar diyagramı

Uluslararası rekabet dönemindeyiz, o yüzden bütün birimler, özellikle satın alma birimi, maksimum verimde çalışmak zorunda.

Biz FÖRCH olarak satın almanızın ekonomik, kolay ve düzenli olması için çalışıyoruz. O yüzden kendimizi ürün tedarikçisi olarak değil, daha çok C-parçaları için bütüncül, bireye özel ve sistem çözümleri bulan sektörler arası bir tedarikçi olarak görüyoruz. Verimlilik ve üretkenlik; özellikle küçük parçalar, DIN ve standart parçalar, kimyasal ürünler, tüketim ¬malzemeleri, matkap, zımpara malzemesi ve el aletleri için artırılabilir. Çünkü bu tarz ürünlerin mal değeri çok düşük ama toplam tedarik hacmindeki payı çok yüksek ve o yüzden, özellikle yoğun siparişler için, satın almada süreç maliyeti yüksektir. Mal değeri ve proses maliyeti arasındaki büyük fark yüzünden, satın alma süreçlerini optimize etmek ve C-parça satın alınmasını stratejik olarak yönetime bırakmak gerekir. Böylece idari ve süreç maliyeti arasındaki dengesizlik kalkar ve asıl mal değerine göre hesaplanabilir. Mal değeri ile satın alma bedeli arasındaki denge, başarılı C-parça yönetimi için çok önemlidir, çünkü sadece bu şekilde şimdiye kadar kullanılmayan tasarruf potansiyelleri kullanılabilir hale gelir.

Talebinize uygun olarak, esnek hizmetlerimiz içinde; danışmanlık, destek ya da satın alma sürecinin devralımı olabilir. C-parça yönetiminden ziyade özel hizmete göre ayarlanmış VARO depolama sistemini sunuyoruz. Bu sistem C-parçalarının yönetimini en uygun şekilde destekliyor. Böylece tamamen asıl işinize odaklanmanız mümkün.

C-Parça yönetimi sonuçları

  • C-parça çeşitlerinden özel ürün kombinasyonları
  • daimi yüksek kalitede ürünler
  • hızlı ve güvenilir teslim
  • daimi temel ihtiyaçların giderilmesi
  • süreç maliyetinin tamamen uygun hale getirilmesi