Anında mükemmellik.

Her şey tek elden.

Zaman demek para demek. Bu söz her yerde, ama özellikle otomotiv sektöründe geçerli. Müşteri en hızlı şekilde tekrar yola çıkmak istiyor. O yüzden otomotiv uzmanlarına hem esnek, hem yenilikçi çözümler lazım; ancak böylece bu uzmanlar hızlı bir şekilde harekete geçebilirler.

Hemen hemen hiç bir sanayi sektörü otomotiv sektörü kadar hızlı ilerlemiyor. Sürekli yeni modeller ve teknolojiler ortaya çıkıyor, uzmanların çok esnek olmaları ve uyum sağlamaları gerekiyor. Sadece kendini güncel tutan uzmanlar müşterilerin isteklerini hem hızlı, hem iyi şekilde gerçekleştirebilir. FÖRCH bu alanda kendi yüksek kalite standardı ile mükemmel bir partnerdir. Ürünlerimiz çok yönlü olması ve kalitesiyle, otomobil sektörüne tam uyumludur. Servis çok hızlı ve güvenilirdir. Saha çalışanlarımız becerikli, müşterilerimize özel ve hep zamanı kovalarlar. Bununla ilgili size sadece söz vermiyoruz, bunu garanti ediyoruz. Bunları tümü sizin ve müşterilerinizin memnuniyeti içindir.

Tek, çift, dört ya da daha çok tekerlek olabilir, hepsine sadece iki el ve doğru aletler lazım.

El aletlerinin, atölye donanım ürünlerinin, sarf malzemelerinin, kimyasal ürünlerinin elektrik ve daha fazlasının hepsi FÖRCH tarafından temin edildiği için, iş sadece daha kolay değil, daha da iyi yapılıyor. Daha çok seçenek, iyi kalite ve optimum verim şanstan doğmuyor. Her zaman taleplerinize uygun çözümler düşünüyoruz. Bu, hali hazırda geniş olan ve görevlerle büyüyen portföyümüzü de açıklıyor.
Bunu yaparak özel alanlarla çok ilgileniyoruz. Geniş ürün yelpazemizin şaheseri de FÖRCH TRUCKline serisidir. Özel olarak ticari araç işletmeleri için gelişmiş ve mükemmelleştirilmiş olan bir seri sizi ve partnerlerinizi hızlı şeride sokar.