Theo FÖRCH GmbH & Co.KG

Iletisim

Förch Türkiye

Förch Otomotiv Inş. ve San.
Ürünleri Paz. Ltd. Şti.

Beysan Sanayi Sitesi,
Birlik Caddesi No: 6/3
34524 Beylikdüzü, Istanbul

 

+90 (212) 422 87 44

info@forch.com.tr

Metal işleme en iyi ellerde.

Onlara doğru malzemeyi verdikten sonra, elleriniz her şeyi yapabilir.

Zanaat ya da sanayi - sizin talepleriniz bizim motivasyonumuzdur. Her gün gerçekleştirdiğiniz taleplerinizle ürün uzmanlarımızı, özel ürünleri portföye katmak için, motive ediyorsunuz. Çünkü siz, metal zanaatın uzmanları, sadece ürün değil çözümler arıyorsunuz.

Tüketim malzemeleri, el aletleri, kimyasal maddeleri veya iş güvenliği - FÖRCH'ün profesyonel ürünleri zor şartlarda bile kendini kanıtlıyor. Mükemmel uzman bilgilerimizle pratik deneyimimiz metal ürün yelpazemizi sürekli geliştirmemize izin veriyor. Ağır ve hafif metal gereksinimlerini veya hassas metal tasarımı ve inşaat teknolojisi veya ne olursa olsun, FÖRCH birçok metal işleme konusunda uzmanlaşmıştır.

Mesele, ince ve değişik işlerinizi sadece tanımak değil, ayrıca onları kolaylaştırmaktır. Böylece yenilikçi ve kaliteli olan ürün yelpazemiz için amacımız bellidir; doğruyu bulana kadar güvenli, hassas ve ekonomik çalışmaya devam etmek.

Dişli kesim, kesme, bükme, testereyle kesme, eğeleme - sadece bizim gibi testereyi eline alan uzmanlar, hangi ürünlere güvenebileceğini bilir. Freze, delme, kaynak yapma, yiv açma ya da lehimleme - biz en yeni hareketleri takip ediyoruz ve bunları yenilikçi çözümlere çeviriyoruz. Böylece tavsiyelerimiz ve pratik yardımlarımızla her zaman bizden beklediğiniz gibi sizi destekliyoruz.